Drony


Bezpilotní letouny

Díky našemu obchodnímu partnerovi, který je špičkou na trhu v oblasti bezpilotních letounů nabízíme monitoring nejmodernější technologií pomocí Dronů, jsme schopni zajišťovat bezpečnost ze vzduchu a to bezpilotními letouny s potřebnými certifikacemi, povolením a spoluprací s ÚCL (Úřadu pro civilní letectví) a ŘLP ČR (Řízení letového provozu ČR).

Pomocí bezpilotních letounů zajišťujeme monitoring a bezpečnost průmyslových areálů, rozlehlých prostor a na hromadných akcích, jako jsou např.: koncerty, festivaly, pochody a další...

Na letouny je možné nasadit až tři kamerové systémy. Těmito systémy lze pořizovat kvalitní video záznam (mikro a makro objektivem), fotodokumentaci. Součástí tohoto kamerového systému je laser pro určování polohy letounu.

Tyto bezpilotní letouny se také naprogramují na samostatný dohled nad objektem a to pomocí speciálního softwaru a ve spojení s čidly rozmístěnými v daném prostou.

Tento typ monitoringu bezpilotní letoun vykonává sám, po naprogramování a vykonává ji v určitých intervalech nebo na základě spuštění čidla v dané lokaci. Po monitoringu se letoun vrátí zpět na své původní místo.

Tento druh monitoringu a zabezpečení je na trhu relativní novinkou. V danou chvíli tento systém bezpilotních letounů požívají hlavně složky IZS a to především Hasičský sbor ČR.